Skip to content Skip to footer

LICZBA PODPISÓW: 3241

Rozpoczęła się nagonka na Dyrekcję Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, która podjęła decyzję o relegowaniu ze szkoły uczennicy II klasy liceum, która organizowała proaborcyjne i antykatolickie demonstracje.

Jednocześnie chodziła do katolickiego, prywatnego liceum, które swoją pryncypialną decyzją stanęło w obronie bezbronnych nienarodzonych dzieci. Dlatego chcemy serdecznie podziękować Dyrekcji za dobrą decyzję i wyrazić nasze wsparcie.

Lewackie środowiska wykorzystują tą sytuację do ataku na katolików. Swoim zwyczajem manipulując faktami. Dlatego piszemy do Dyrekcji Szkoły z podziękowaniami i wyrazami wsparcia.

KATOLICKA SZKOŁA NIE MOŻE AKCEPTOWAĆ POPIERANIA ABORCJI!

Szanowne Panie Dyrektor, Szanowny Księże Dyrektorze!

Szanowne Panie Dyrektor, Szanowny Księże Dyrektorze!

Chcę serdecznie podziękować za obronę wartości i niezłomną postawę. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, w których "wartości chrześcijańskie i prawda nie są kochane" potrzebne są takie jasne i zdecydowane decyzje.

Wydalenie uczennicy, która aktywnie angażowała się w organizację tzw. "czarnych protestów" jest działaniem adekwatnym i w swojej istocie prawdziwie wychowawczym. Uczennica dobrze wiedziała jakie postulaty popierają strajki: aborcję na życzenie, profanacje i atakowanie kościołów.

Mam nadzieję, że Państwa decyzja pozwoli jej zmienić swoje myślenie i da naukę, że za swoje działania trzeba ponosić odpowiedzialność. I nawet jeśli nasze dzieci tego nie rozumieją, to obowiązkiem prawdziwych wychowawców jest pomóc im to zrozumieć. Czasem w zdecydowany sposób.

Mam nadzieję, że cała ta sytuacja będzie jasnym kierunkowskazem dla innych, jak trzeba bronić wartości chrześcijańskich w życiu codziennym i na polu edukacji.

Łączę wyrazy wsparcia i podziękowania.
Z poważaniem,
{{%first_name% %last_name%}}

%%twój podpis%%Adresaci petycji: Szanowna Pani Dyrektor Honorata Kozłowska, Szanowna Pani Dyrektor Katarzyna Norwa Wielebny Ksiądz Dyrektor dr Krzysztof Kamiński

Powiesz o tej petycji innym? Udostępnij dalej!

   

Jeśli uważasz, że treści na tej stronie są dobre i słuszne, prosimy – pomóż to kontynuować!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.

(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay – operatora płatności)