Skip to content Skip to footer

LICZBA PODPISÓW: 5935

Zbliża się Wielkanoc – kolejne z rzędu święta, które rząd chce nam wszystkim odebrać. Po zamknięciu kościołów przed rokiem, zamknięciu cmentarzy tuż przed Dniem Wszystkich Świętych i Zaduszkami, drastycznych restrykcjach ograniczających kult religijny i spotkania rodzinne w okresie Bożego Narodzenia – znowu słyszymy, że w najbliższych dniach wprowadzony zostanie zakaz przemieszczania się i bezwzględne limity obecności w kościołach.

Pora powiedzieć STOP temu szaleństwu.

Cztery lata temu – na przełomie zimy i wiosny 2017 roku – raportowano kilkadziesiąt tysięcy przypadków grypy dziennie i mówiono wprost o epidemii. W dniach 16 – 22 stycznia 2017 roku odnotowano 230 tysięcy nowych zachorowań lub podejrzeń o zachorowanie. To 33 tysiące dziennie! Nikt nie wprowadzał z tego powodu lockdownu, nie zamykał przedsiębiorcom firm, nie ograniczał kultu religijnego. Fala zachorowań rozwinęła się i minęła. To naturalna kolej rzeczy.

Dziś pod pretekstem tzw. „pandemii” koronawirusa wprowadza się najbardziej radykalne restrykcje nie licząc się z faktami, niszcząc życie obywatelom, odbierając im możliwość podnoszenia odporności (np. poprzez ograniczenia w uprawianiu sportu), redukcji stresu przez dostęp do rozrywki czy spotkań towarzyskich. Dzieci zamyka się w domu i zmusza do nauki przy komputerze, choć szkodzi to trwale ich rozwojowi. Jednak najbardziej szalonym pomysłem jest faktyczne uniemożliwienie świętowania najważniejszych w roku świąt – Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Nie ma na to naszej zgody!

Podpisujmy petycję do Premiera Morawieckiego o zaprzestanie szykanowania katolików i otwarcie kościołów, szczególnie w okresie Wielkanocy.

Ręce precz od Wielkanocy!

Nullam accumsan lorem in dui. Ut tincidunt tincidunt erat. Mauris sollicitudin fermentum libero. Vivamus elementum semper nisi.

Maecenas ullamcorper, dui et placerat feugiat, eros pede varius nisi, condimentum viverra felis nunc et lorem. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Curabitur ligula sapien, tincidunt non, euismod vitae, posuere imperdiet, leo.

Vestibulum purus quam, scelerisque ut, mollis sed, nonummy id, metus. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Vestibulum purus quam, scelerisque ut, mollis sed, nonummy id, metus. Etiam vitae tortor.

%%twój podpis%%Adresaci petycji: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki

Powiesz o tej petycji innym? Udostępnij dalej!

   

Jeśli uważasz, że treści na tej stronie są dobre i słuszne, prosimy – pomóż to kontynuować!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.

(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay – operatora płatności)