Kategorie
Petycje

Zabierz Gizeli Jagielskiej prawo wykonywania zawodu lekarza – podpisz petycję!

Zabierz Gizeli Jagielskiej prawo wykonywania zawodu lekarza – podpisz petycję!

Liczba podpisów: 6716

Dość udawania, że aborcja jest medycyną. Dość udawania, że lekarz, który niektórych ze swoich pacjentów celowo zabija zastrzykiem dosercowym, może dalej być lekarzem. Zabójstwo na Felku – dziecku w 9. miesiącu życia płodowego  – nie może pozostać bez konsekwencji.

Film „Oleśnica. Śledztwo w sprawie zbrodni ujawnił kolejne mroczne historie, których uczestnikiem była Gizela Jagielska: nieudzielenie pomocy dziecku urodzonemu żywo z aborcji, presja na położne, aby brały udział w zabijaniu nienarodzonych dzieci, mobbing.

Była wicedyrektor szpitala w Oleśnicy prowadzi teraz Centrum Narodzin w szpitalu powiatowym w Lubaniu i deklaruje, że będzie tam kontynuować swoje działania.

Osoba, która dopuszcza się podobnych czynów, praktykuje śmierć, a nie medycynę. Nie powinna nigdzie pracować jako lekarz.Apelujemy o trwałe odebranie Gizeli Jagielskiej prawa wykonywania zawodu.

– Treść petycji

Szanowni Państwo, 

Zwracam się z żądaniem natychmiastowego wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec lekarza Gizeli Jagielskiej (PWZ nr 2296987), a następnie trwałego pozbawienia jej prawa wykonywania zawodu lekarza.

Gizela Jagielska:

- twierdzi, że życie człowieka zaczyna się od porodu, co jest niezgodne z elementarną wiedzą z zakresu biologii i medycyny;

- promuje aborcję i usprawiedliwia wykonywanie jej do ostatnich dni przed porodem;

- przed późnymi aborcjami wstrzykuje dzieciom do serc chlorek potasu, aby nie przeżyły procedury;

- zgodnie z informacjami udzielonymi przez jej współpracowników i ujawnionymi w filmie „Oleśnica. Śledztwo w sprawie zbrodni”, w szpitalu w Oleśnicy miała przypadki urodzeń żywych z aborcji. Nie udzieliła wtedy pomocy dziecku, które pozostawało w stanie bezpośredniego zagrożenia życia;

- po zwolnieniu ze szpitala w Oleśnicy zatrudniła się w Lubaniu i deklaruje, że będzie tam robić dokładnie to samo, co w poprzedniej placówce.

Dalsze funkcjonowanie Gizeli Jagielskiej w środowisku lekarskim nie jest wyłącznie problemem personalnym. Każdy dzień, w którym w zawodzie pozostaje osoba, która niektórych spośród swoich pacjentów celowo pozbawia życia, jest komunikatem wysyłanym całemu społeczeństwu. Że standardy etyczne w medycynie nie są pewne ani trwałe, że instytucje dyscyplinarne nie działają, że nie należy mieć zaufania do lekarzy. Ta sytuacja rzutuje na reputację ogółu lekarzy i na relację między pacjentem a pracownikami ochrony zdrowia. Pozostając w zawodzie lekarza, Gizela Jagielska może pozbawiać życia kolejne dzieci.

Wnoszę, aby Gizelę Jagielską postawić przed sądem lekarskim i trwale odebrać jej prawo wykonywania zawodu.

Z poważaniem,

– Podpisz petycję

PODPISY: 6716

Zabierz Gizeli Jagielskiej prawo wykonywania zawodu lekarza – podpisz petycję!

*  Pola obowiązkowe
** Podaj numer telefonu jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe informacje SMS