Zamknijcie ośrodek aborcyjny „Abotak”!
8 marca 2025 r. w Warszawie aborcjoniści z dumą otworzyli pierwszy ośrodek aborcyjny. Ten haniebny punkt na mapie stolicy jest miejscem, w którym feministki instruują kobiety, jak zabić dziecko i zatrzeć ślady po zbrodni, dystrybuują pigułki poronne i „pomagają” w wyjazdach zagranicznych w celu zamordowania swojego dziecka. Wykorzystując luki prawne i przychylność polityków aborcjoniści działają z coraz większą śmiałością. Przez działalność ośrodka „Abotak” jeszcze więcej niewinnych dzieci zostanie bestialsko zamordowanych. W Polsce pomocnictwo w aborcji jest ścigane, a brak reakcji organów państwa na jawne łamanie prawa – niedopuszczalne. Nie pozwólmy, by w Polsce działały tego typu placówki.
Piszemy do Prokuratora Generalnego, aby natychmiast wszczął stosowne postępowanie i doprowadził do zamknięcia ośrodka aborcyjnego „Abotak”!
– Treść petycji
Panie Prokuratorze!
Aborterzy z Aborcyjnego Dream Teamu otworzyli pierwszy w Polsce ośrodek do zabijania dzieci. „Abotak" będzie nie tylko miejscem realizacji działań niezgodnych z polskim prawem, ale też punktem na mapie Warszawy, które przyczyni się do upowszechnienia mordów na dzieciach nienarodzonych. Będzie ośrodkiem, gdzie w sposób systemowy będzie się mordować małe, niewinne dzieci. Jego założycielki otwarcie mówią o swoich dokonaniach oraz o planach pomocy w aborcji, jednak pozostają bezkarne. „Abotak" w żadnym wypadku nie powinien i nie może działać na terenie Polski. Domagamy się ścigania winnych pomocnictwa w aborcji oraz doprowadzenia do zamknięcia morderczego ośrodka.
Z poważaniem,

