Skip to content Skip to footer

LICZBA PODPISÓW: 6367

Petycja do premiera o odstąpienie od Programu Na Rzecz Równego Traktowania

Rada Ministrów przyjęła uchwałę, której celem jest ustanowienie Krajowego Programu Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2023-2030. Wśród założeń hasła-wytrychy lewackich ideologów: walka z “dyskryminacją ze względu na orientację seksualną”, przeciwdziałanie “mowie nienawiści”. Wprowadzenie w życie takiego programu de facto oznacza kapitulację przed homolobby i promocję dewiacji na szeroką skalę.

Oczywiście opublikowany dokument zawiera też wiele pięknych (i bardzo ogólnych) haseł dotyczących m.in. traktowania niepełnosprawnych, osób starszych i dzieci. Niestety, to tylko przysłowiowy listek figowy, aby ukryć, że rząd ugina się pod naciskami homolobby z Unii Europejskiej.

Ogłoszenie Krajowego Programu daje argumenty homoaktywistom, którzy od lat oczerniają Polskę za granicą. Mogą teraz powiedzieć: „widzicie, nie kłamaliśmy – skoro rząd musi wprowadzać specjalne programy równościowe, oznacza to, że w Polsce panuje nietolerancja, nienawiść i dyskryminacja.”

Dość tych kłamstw. Piszemy do premiera o odstąpienie od Programu. Żadnych przywilejów dla lobby LGBT!

Żadnych przywilejów dla LGBT!

Panie Premierze!

Ostatnie doniesienia o przyjęciu Krajowego Programu Działań na Rzecz Równego Traktowania 2023-2030 napełniły mnie wielkim niepokojem. Obok niewątpliwie szczytnych haseł dotyczących m.in. traktowania niepełnosprawnych, osób starszych i dzieci, znajdują się tam hasła od lat używane przez radykalne lewicowe ruchy i organizacje: walka z "dyskryminacją ze względu na orientację seksualną", przeciwdziałanie "mowie nienawiści" i podobne.

Program zakłada, że Polski rząd zamierza faworyzować ideologię LGBT i grupy ją propagujące. Czy nie rozumie Pan, że ulegając presji płynącej z Unii Europejskiej tylko potwierdzamy to, co powtarzają lewaccy aktywiści, którzy od lat oczerniają Polskę za granicą? Mogą teraz powiedzieć: „widzicie, nie kłamaliśmy – skoro rząd musi wprowadzać specjalne programy równościowe, oznacza to, że w Polsce panuje nietolerancja, nienawiść i dyskryminacja." W każdym kraju, w którym udzielano podobnych przywilejów, kończyło się to źle - środowisko LGBT uzyskiwało coraz większy wpływ na rzeczywistość społeczną, w tym ułatwienia w demoralizacji dzieci i większą możliwość bezpośredniego ich krzywdzenia.

Dlatego wzywam Pana do odstąpienia od Krajowego Programu na Rzecz Równego Traktowania. Obiecuję ze swej strony uważne przyglądanie się tej sprawie. Zbliżające
się wybory będą testem nie tylko na polu ekonomicznym, ale także na polu wartości, wokół których chcemy budować wspólnotę narodową. Przywileje dla LGBT taką wartością nie są.

Przyjęcie Programu podważa obraz Zjednoczonej Prawicy, który budowała przez wiele lat.

Z poważaniem,

%%twój podpis%%


Powiesz o tej petycji innym? Udostępnij dalej!

   

TREŚĆ PETYCJI “Żadnych przywilejów dla LGBT!”

Panie Premierze!

Ostatnie doniesienia o przyjęciu Krajowego Programu Działań na Rzecz Równego Traktowania 2023-2030 napełniły mnie wielkim niepokojem. Obok niewątpliwie szczytnych haseł dotyczących m.in. traktowania niepełnosprawnych, osób starszych i dzieci, znajdują się tam hasła od lat używane przez radykalne lewicowe ruchy i organizacje: walka z “dyskryminacją ze względu na orientację seksualną”, przeciwdziałanie “mowie nienawiści” i podobne.

Program zakłada, że Polski rząd zamierza faworyzować ideologię LGBT i grupy ją propagujące. Czy nie rozumie Pan, że ulegając presji płynącej z Unii Europejskiej tylko potwierdzamy to, co powtarzają lewaccy aktywiści, którzy od lat oczerniają Polskę za granicą? Mogą teraz powiedzieć: „widzicie, nie kłamaliśmy – skoro rząd musi wprowadzać specjalne programy równościowe, oznacza to, że w Polsce panuje nietolerancja, nienawiść i dyskryminacja.” W każdym kraju, w którym udzielano podobnych przywilejów, kończyło się to źle – środowisko LGBT uzyskiwało coraz większy wpływ na rzeczywistość społeczną, w tym ułatwienia w demoralizacji dzieci i większą możliwość bezpośredniego ich krzywdzenia.

Dlatego wzywam Pana do odstąpienia od Krajowego Programu na Rzecz Równego Traktowania. Obiecuję ze swej strony uważne przyglądanie się tej sprawie. Zbliżające się wybory będą testem nie tylko na polu ekonomicznym, ale także na polu wartości, wokół których chcemy budować wspólnotę narodową. Przywileje dla LGBT taką wartością nie są.

Przyjęcie Programu podważa obraz Zjednoczonej Prawicy, który budowała przez wiele lat.

Z poważaniem,

Jeśli uważasz, że treści na tej stronie są dobre i słuszne, prosimy – pomóż to kontynuować!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.

(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay – operatora płatności)