Skip to content Skip to footer
O nas

Razem powstrzymamy aborcję i LGBT!

Działamy po to, aby każde dziecko miało prawo do narodzin. Dajemy odpór homoideologii. #ZatrzymajAborcję #AborcjaToZabójstwo #StopDewiacji #StopLGBT

Rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Niestety, nie wszystkie te zmiany są dobre, a to, co określa się mianem „nowoczesne” i „postępowe” często oznacza ukrycie pod płaszczem nowomowy zbrodniczych i gorszących działań i ideologii. Środowiska LGBT coraz agresywniej domagają się uznania dewiacji seksualnych za normalność, czy wręcz za coś dobrego. Chcąc zdeprawować dzieci i rodziny, próbują posłużyć się przekazem medialnym, edukacją szkolną i przedszkolną oraz zastraszaniem procesami sądowymi.
Nie zgadzamy się na to! A sprzeciw ten ma konkretną formę.
Jesteśmy organizacją pro-life i pro-rodzinną, zawsze na pierwszej linii frontu. W 2017 r. zebraliśmy blisko milion podpisów pod ustawą obywatelską delegalizującą zabijanie niepełnosprawnych dzieci #ZatrzymajAborcję. Jej postulat został zrealizowany wyrokiem TK z 22.10.2020r. Prowadzimy kursy dla obrońców życia i rodziny, pikiety, wystawy, akcje społeczne.
Działanie Fundacji Życie i Rodzina jest proste – mówimy jak jest i pokazujemy jak jest: aborcja zabija dzieci, a lgbt to ideologia, która zagraża życiu, zdrowiu i społeczeństwu.
Wiemy, że bierność ludzi dobrych to pożywka dla zła – i wiemy, że właśnie dlatego warto działać. Czujesz, że chcesz się zaangażować? Zgłoś się. Czekamy właśnie na Ciebie!

dołącz do obrońców życia

WSPIERAJ

Jeśli uważasz, że treści na tej stronie są dobre i słuszne, prosimy – pomóż to kontynuować!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.
(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay –  operatora płatności)